top of page

Deelnemers

Graag willen we alle deelnemers van harte bedanken om deel te nemen aan onze 39e carnavalstoet op zondag 12 maart 2023 door de straten van Meeuwen.

​

Indien uw vereniging nog geen bevestiging heeft ontvangen van zijn inschrijving. Gelieve ons dan zo snel mogelijk te contacteren via gkvheikiesetersmeeuwen@gmail.com!

​

Alle benodigde formulieren en reglementen kan u terugvinden onder documenten. 

Reclamestoet

Op zondag 12 maart 2023 zal er naast de carnavalstoet ook een reclamestoet door de straten van Meeuwen trekken.

Deze zal voor de carnavalstoet vertrekken. Alle handelaars die interesse hebben zijn welkom en moeten zich niet op voorhand inschrijven, maar het is natuurlijk altijd fijn als jullie ons op voorhand even verwittigen zodat we de praktische zaken grondig kunnen voorbereiden. Van de deelnemers van de reclamestoet verwachten we dat ze ten laatste om 13u30 ter plaatse zijn zodat we zeker op tijd kunnen starten. De opstelling van de reclamestoet is in de Hoogstraat (ter hoogte van Meubelen Geusens). Alle deelnemers moeten binnen rijden via het de Genkerbaan.


De deelname aan de reclamestoet is volledig GRATIS.

Opstelling stoet + reclamestoet

Omloopstoet_2023.jpg
bottom of page